Мариупольское агентство недвижимости ДобрАН.  Покупка, продажа, аренда, обмен, и другие операции связанные с недвижимостью.
Агентство недвижимости «ДобрАН» оказывает широкий спектр услуг, связанных с покупкой, продажей, арендой жилья в Мариуполе и области. Если вас интересуют вопросы, связанные с недвижимостью, не раздумывая, обращайтесь в АН «ДобрАН». Всем клиентам, обратившимся к нам, гарантируются: высокий уровень сервиса, грамотное юридическое сопровождение сделки, предоставление актуальной информации по предложению и спросу на квартиры, дома, земельные участки и коммерческую недвижимость.
Регистрация сайта в каталогах, раскрутка и оптимизация сайта, контекстная реклама
Тел. 0962411976
Звоните-
консультации
бесплатно
бесплатные консультации т. 0968961828
Яндекс.Метрика
Мета агентства нерухомості "ДобрАН"
Своїм професійним прикладом
і успішним досвідом роботи, формувати цивілізовані, довірчі відносини
на ринку нерухомості України.
Найкраща подяка за нашу працю-це рекомендації наших клієнтів


КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
Яндекс.Метрика
Мы в социальных сетях:

   Ласкаво просимо в ріелтерську компанію "ДобрАН".

З дитячих років нас вчать, що в разі пожежі - подзвони за номером - 101, а якщо трапилася біда, то подзвони на -102. Ми набираємо 103, коли нам погано, коли ми захворіли. Ми знаємо, що на тому кінці дроту професіонали, майстри своєї справи. Кожен з нас знає, що зуби лікує-стоматолог, Швець лагодить взуття, Пекар пече хліб і цей список можна продовжувати до нескінченності, а суть одна:
"КОЖЕН ПОВИНЕН ЗАЙМАТИСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ!". І найчастіше ми звертаємося до дільничного або сімейного лікаря, маємо свого перукаря, звертаємося до особистого консультанта зі страхування…
Професіоналом ринку нерухомості є ріелтор.
Це фахівець, який здійснює підприємницьку діяльність без утворення юридичної особи, що має всю передбачену законом дозвільну документацію на ведення даного виду діяльності, або штатний співробітник ріелтерської компанії, що пройшов навчання і атестацію в установленому порядку-виконавець робіт з надання професійних посередницьких послуг, суть яких полягає в розумінні і задоволенні основних потреб клієнта.
Ви хочете купити квартиру, продати квартиру, купити будинок, продати будинок, здати квартиру, зняти квартиру, зняти будинок в оренду, здати будинок, обміняти Нерухомість, агентство нерухомості завжди на зв'язку.
Маючи "особистого ріелтора "в будь-який, ситуації на ринку нерухомості, ви берете телефон, натискаєте кнопку і домовляєтеся про зустріч зі своїм" особистим ріелтором" або отримуєте розгорнуту консультацію та інструкції, як вам діяти.
Причому це може відбуватися в будь-який час доби, в будь-якому місці.

Наше агентство нерухомості ДобрАН. Створено в Маріуполі спеціально для того, щоб швидко і якісно допомогти вам зробити будь-які угоди стосуються нерухомості. Ми знаємо, як Продати, купити нерухомість в Маріуполі, Маріупольська нерухомість: квартири, будинки, Комерційна земля. Також оренда: будинок, офіс, квартира, Ділянка, з вигодою для Вас. Котедж біля моря, затишна квартира або заміська нерухомість все розмаїття житла в Маріуполі і передмісті входять в наш каталог об'єктів. Співробітники нашого агентства здійснюють постійний моніторинг ринку нерухомості. Консультації наших фахівців з юридичних питань допоможуть вам заощадити час і гроші. Так само наше агентство пропонує весь спектр ріелторських послуг, пошук альтернативних варіантів, приватизація, узаконення, оренда і викуп земельних ділянок в інтересах
Агентство недвижимости Мариуполя
укр